1. Gromadzimy się w Imię trójcy świętej, aby słuchać Słowa Bożego i sprawować Eucharystię. Stajemy przed Bogiem, my ludzie, którzy mozolnie zdobywamy dobra tej ziemi. Stańmy przed Nim w pokorze i otwórzmy szeroko nasze serca na jego słowo. Po mszy świętej o godz. 12.00 adoracja najświętszego Sakramentu. O godz. 17.30 nieszpory. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

2. Rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023. Bądźmy świadkami Chrystusa dla naszych najmłodszych, poprzez życie wiarą, modlitwę, udział w niedzielnej mszy świętej i miłość bliźniego.

3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do modlitwy przed Jezusem eucharystycznym. Podczas adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty.

4. Rozpoczął się rok szkolny a wraz nim rozpoczynają się spotkania formacyjne:

– zbiórka dla ministrantów i kandydatów do liturgicznej służby ołtarza – sobota, godz. 16.30;

– spotkania da grupy młodzieżowej – czwartek, godz. 18.30. Zachęcany szczególnie młodzież z klas 8. i szkół średnich.

- zapisy do 3. letniego przygotowania do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas 6.
u ks. Daniela do 18 września tego roku. Deklaracje można pobrać w zakrystii i zgłoszenia dokonują rodzice. Jednocześnie przypominamy, że przygotowanie do sakramentów świętych odbywa się w parafii zamieszkania.

- propozycja spotkań formacyjnych dla dzieci klas 4. i 5. w piątek o godz. 16.30. W programie wspólny śpiew, modlitwa oraz gry i zabawy. Zapraszamy również rodziców do wspólnego spędzenia czasu.

– spotkanie formacyjne do sakramentu bierzmowania:

– sobota, godz. 10.00 – klasy 7., sobota, godz. 10.45 – klasy 8.

5. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.

6. Od 1 września kancelaria parafialna będzie czynna w środy i piątki w godz. od 16.30 do 17.30.

w czwartek – święto Narodzenia Matki Bożej,