OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
09.07.2023 r.

1. „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11,28). Pan zaprasza nas do swojego stołu, przy którym chce nas karmić swoim słowem i swoim Ciałem i Krwią. W Eucharystii, która jest uobecnieniem jego Śmierci i Zmartwychwstania, znajdziemy pokrzepienie i umocnienie w wierze.
  2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży. Przypominajmy naszym najmłodszym o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy świętej oraz tak organizujmy wypoczynek wakacyjny i urlopowy, aby był tam czas na niedzielną Eucharystię.
  4. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna w środy od 16.30 do 17.30.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00. W czasie adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty. Po Mszy świętej o godz. 18.00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej.
  6. Do nabycia są tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.
    - we wtorek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy,
    - w środę – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,
    - w czwartek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  8. W ostatnim czasie odszedł do wieczności Kazimierz Wieczorek. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…