1. Przeżywamy dziś Niedzielę Wielkanocną świętując zwycięstwo Jezusa Chrystusa nad śmiercią, grzechem i szatanem.

Wszystkim naszym gościom, mieszkańcom parafii, życzymy wielu łask Bożych od Jezusa Zmartwychwstałego. Oby to święto niezwykłej miłości Boga, która najbardziej przejawia się w Jego Miłosierdziu, w jego przywróceniu nam nadziei zbawienia, przedłużało się na każdy dzień i było siłą w dążeniu do świętości, do której zmartwychwstały Pan nas zaprasza. Niech Jezus opromienia łaską każdy dzień, darzy zdrowiem, pogodą ducha i wszelką pomyślnością.

2. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na Triduum Paschalne i Niedzielę wielkanocną. Dziękuję bardzo ks. Łukaszowi i tym osobom, które przygotowały ołtarz adoracji Najświętszego Sakramentu na Wielki Czwartek. Dziękujemy członkom Akcji Katolickiej za przygotowanie dekoracji Bożego Grobu a także za przygotowanie i rozwiezienie paczek najuboższym w naszej parafii. Siostrze Eugenii dziękujemy za wszelki trud włożony w przygotowanie naszej świątyni na Wielki Tydzień i Wielkanoc. Panu organiście Zbigniewowi Karpińskiemu dziękujemy za towarzyszenie nam grą na organach i śpiewem. Dziękujemy liturgicznej służbie ołtarza za obecność i zaangażowanie w przygotowanie celebracji w ciągu tych dni.

3. W dzisiejszą Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego msze święte o godz.: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Nieszpory o godz. 17.30. Serdecznie zapraszam.

W poniedziałek wielkanocny – drugi dzień świąt wielkanocnych. Taca z poniedziałku wielkanocnego jest  przeznaczona na  Katolicki Uniwersytet Lubelski.

4. Następna niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego. Pamiętajmy w tym dniu szczególnie o świętym Janie Pawle II, który ustanowił to święto przypominające bezgraniczną miłość Boga do nas.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17. Do 17:50. Zapraszamy na wielbienie Jezusa zmartwychwstałego.

6. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od. godz. 9.00.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Podzielmy się darem wielkanocnej radości z naszymi bliskimi żyjącymi i zmarłymi.