1. Przeżywamy dziś XI niedzielę w ciągu roku, która przypomina nam o niezgłębionej tajemnicy miłości Boga do człowieka, który poświęcił swego Jednorodzonego Syna, aby przez Mękę na krzyżu wyzwolił nas z niewoli grzechu i otworzył nam bramy nieba.Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa  o godz. 17.30.

2. W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy Święto Dziękczynienia i wspieraliśmy naszą ofiarą budowę świątyni Opatrzności Bożej. Zebraliśmy 565,70 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

3. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu niedzielnym – Słowa najważniejsze – liturgia Słowa na niedzielę, Skuteczna recepta na małżeńskie kryzysy, Czas cudów; w Niedzieli – Łaska jest pierwsza, Ocalić Europę, Polska naszych marzeń;

7. Najlepszą modlitwą jest Eucharystia. Pamiętajmy o naszych bliskich i ofiarujmy w ich intencji msze święte.

8. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania do Wilna od 11. do 14. sierpnia. Zapisy w zakrystii.

9. W niedzielę, 19. czerwca o godz. 16.00, w parafii św. Wojciecha  w Jeleniej Górze, odbędzie się spotkanie organizacyjne grupy jeleniogórsko-kamiennogórskiej przed pieszą pielgrzymką na Jasną Górę.

10. Dzisiaj w parafii są zbierane podpisy w ramach obywatelskiego projektu „Stop aborcji”, którego celem jest zapewnienie prawa do życia każdemu dziecku. Zgodę na zbiórkę podpisów wydał Biskup Legnicki.

• w poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła,

• we wtorek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika,

• w środę – wspomnienie św. Jolanty, zakonnicy,