1. Przeżywamy dziś XII niedzielę w ciągu roku, w której modlimy się, by na ścieżkach naszego życia zawsze świecił Chrystus – wschodzące Słońce, które swym blaskiem opromieni wszystkie nasze mroki, które pojawią się na naszych drogach i ścieżkach codzienności.  Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.

2. W ubiegłą niedzielę taca była  przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Zebrano 5 495,00 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek od godz. 16.30. spowiedź święta dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego. Zakończenie roku jest związane podsumowaniem pracy ale i podziękowaniem Panu Bogu za błogosławieństwo w całym roku szkolnym. Wyraźmy nasze dziękczynnie z czystym sercem. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

5. W piątek o godz. 8.00. msza święta na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7. W ramach narodowej pielgrzymki Polaków w Roku Miłosierdzia do Rzymu  od 19. do 25. października 2016 r. jest organizowana pielgrzymka do Wiecznego Miasta. Zapisy chętnych w zakrystii.

• we wtorek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika,

• w piątek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzcicielaa