1. Przeżywamy dziś XIV niedzielę w ciągu roku, pierwszą niedzielę miesiąca. Ta niedziela przypomina nam o naszej powinności głoszenia Ewangelii swoim życiem. Po mszy świętej o godz. 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o 17.30.

2. Dziś wspieramy naszymi ofiarami zbieranymi do puszek wolontariuszy biorących udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie z naszej diecezji. Pomóżmy im, by mogli pomóc w tym święcie wiary ludzi młodych. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. Rozpoczęły się wakacje. Przypominajmy naszym dzieciom i młodzieży, by nie zapomnieli o świadectwie życia chrześcijańskiego w czasie wolnym.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; w Gościu niedzielnym; w Niedzieli;

7. W ramach narodowej pielgrzymki Polaków w Roku Miłosierdzia do Rzymu  od 19. do 25. października 2016 r. jest organizowana pielgrzymka do Wiecznego Miasta. Zapisy chętnych w zakrystii. Prosimy, by osoby które jadą do Wilna prosimy o uzupełnienie wpłat pieniężnych – 300 zł. i 100 euro.

8. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca. Taca jest przeznczona na prace remontowe w naszej parafii. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne podziękowanie.

9. Najlepszą modlitwą jest Eucharystia. Pamiętajmy o naszych bliskich i ofiarujmy w ich intencjach msze święte.

• w środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej,

• w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera,