1. Przeżywamy dziś XXII niedzielę w ciągu roku. To ostatnia niedziela wakacyjna. Dziękujmy Bogu za wakacje i prośmy o Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o 17.30.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek rozpoczynamy nowy rok szkolny 2016/2017. Msza święta na rozpoczęcie nowego roku o godz. 8.00. Zapraszamy  na mszę świętą dzieci, młodzież gimnazjalną, nauczycieli i rodziców.

Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierszwszopiątkowa od godz. 17.00. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego, by z czystym sercem prosić o Boże błogosławieństwo w nauce.

5. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.

6. W ramach narodowej pielgrzymki Polaków w Roku Miłosierdzia do Rzymu  od 19. do 25. października 2016 r. jest organizowana pielgrzymka do Wiecznego Miasta. Koszt wyjazdu 730 zł + 150 euro. Zapisy chętnych w zakrystii.

7. W tym tygodniu wspominamy:

• w poniedziałek – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela,

• w czwartek – bł. Bronisławę,

• w sobotę – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,

8. Kancelaria parafialna czynna w środy od 19.00 do 20.00 i soboty od 9.00 do 10.00.