1. Przeżywamy dziś XXIX niedzielę, w której uroczyście wspominamy św. Jadwigę Śląską, patronkę Śląska. Ta święta zasłynęła życia oddanego Bogu i ludziom, zwłaszcza potrzebującym pomocy materialnej i duchowej. Naśladujmy naszą patronkę w jedności z Bogiem i bliźnimi.

2. W ubiegłą niedzielę wspieraliśmy naszymi modlitwami i ofiarami Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga  zdolnej młodzieży i dzieciom w nauce. Zebraliśmy 825,60 zł. Serdecznie dziękujemy w imieniu wszystkich korzystających ze wsparcia fundacji. Zapraszamy na  nabożeństwo różańcowe, które jest odprawiane codziennie o godz. 17.30.

3.  Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w parafii. Zebraliśmy 4787 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać za otwarte serce.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

6. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich Gościa niedzielnego i Niedzieli.

7. W tym tygodniu wspominamy:

• w poniedziałek – św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika,

• we wtorek – św. Łukasza Ewangelistę,