1. Przeżywamy dziś 32. niedzielę zwykłą – pierwszą niedzielę miesiąca. Po mszy świętej o godz. 12.00 wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Zapraszamy na wspólną modlitwę za naszych drogich zmarłych codziennie o godz. 17.30. W modlitwie za zmarłych zachowamy podział wg ulic naszej parafii:

• poniedziałek – ulice: Cieplicka, Polna,

• wtorek – Karkonoska, Młyńska,

• środa – Dembowskiego, Ogrodowa, Chałubińskiego, Kamiennogórska, Zamkowa, Bronka Czecha,

• czwartek – Sądowa, Tetmajera, Romera, Domejki, Chopina,

• piątek – Reymonta, Żabia, Nałkowskiej, Leśmiana, Conrada, ks. Kamińskiego,

• sobota – Łazienkowska, Świerkowa, Kusocińskiego, Sportowa, Topolowa, Zapolskiej, osiedle Żeromskiego,

• niedziela – pozostałe ulice,

3.  1. listopada zbieraliśmy ofiary do puszki na seminarium duchowne w Legnicy. Zebraliśmy 350 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

5. 11. listopada obchodzimy święto niepodległości Ojczyzny oraz  odpust parafialny ku czci św. Marcina. Uroczysta msza święta w kościele św. Marcina o godz. 12.00. Po mszy Świętej odbędzie się sprzedaż Marcinków Sobieszowskich.

6. Ze wzgledu na uroczystości odpustowe w naszej parafii post piątkowy nieobowiązuje.
  7. Od najbliższej niedzieli, 13 listopada, msza święta o godz. 9.00 będzie sprawowana w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.

8. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich Gościa niedzielnego i Niedzieli.

9. W przyszłą niedzielę taca jest przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.