1. Przeżywamy VI niedzielę w ciągu roku. Słowo Boże przypomina nam, że Bóg obdarzył nas wolnością. Otrzymaliśmy wolną wolę, możność wyboru dobra lub zła, życia bądź śmierci. Nasza obecność na tym świętym zgromadzeniu jest znakiem, że wybieramy życie.

Nieszpory o 17.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
  2. Rozpoczęły się ferie zimowe w naszym województwie. Przypominajmy naszym najmłodszych o wypoczynku z Bogiem przez modlitwę i niedzielną mszę świętą.

3. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na ten wspólny cel.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o przygotowanie intencji na to nabożeństwo.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa eucharystycznego.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu niedzielnym m.in.: Słowo Boże na niedzielę, Religia własnego „ja”, Niedziela z odzysku; w Niedzieli: Francja i laicki dżihad, Recepta na szlachetność,

7. 16. lutego Ks. Biskup Zbigniew Kiernikowski obchodzi imieniny. Będziemy polecać Bogu w modlitwie naszego Pasterza.

8. W tym tygodniu wspominamy:

1. we wtorek – św. Cyryla, Mnicha i Metodego Bpa, patronów Europy,

9. 9. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności: Józef Brząkała.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…