1. Przeżywamy VII niedzielę w ciągu roku. Słowo Boże przypomina nam dziś, że pierwszym i największym z Jego przykazań jest przykazanie miłości. I to miłości nawet nieprzyjaciół. Nieszpory o 17.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę.

2. Trwają ferie zimowe w naszym województwie. Przypominajmy naszym najmłodszym o wypoczynku z Bogiem przez modlitwę i niedzielną mszę świętą.

3. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Zebraliśmy 5372,50 zł. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o przygotowanie intencji na to nabożeństwo.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa eucharystycznego.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu niedzielnym m.in.: Człowiek – Świątynia, Wobec nowych wyzwań, Spór o prawdę, Głupota z certyfikatem mądrości; w Niedzieli: Nadworny lekarz Pana Boga, Berlin potrzebuje Warszawy, Naprawianie polskiej szkoły, Dryfowanie ku katastrofie,

7. W tym tygodniu wspominamy:

• w środę – Katedry św. Piotra, Apostoła, święto,