1. Przeżywamy dziś 15. niedzielę w ciągu roku. Bóg rzuca ziarno słowa w glebę naszych serc, by przemieniało nasze życie, zwiastując nam radosne Boże obietnice. Słuchajmy uważnie Bożego Słowa, radośnie dziękujemy za wszystkie obietnice zbawienia. To wszystko co ogłasza Pismo spełniło się i spełni się również w naszym życiu, gdy z wiarą przyjmiemy także i dzisiaj radosną nowinę zbawienia. Nieszpory o godz. 17.30.

2. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Zebraliśmy 5660 zł. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary.

3. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży. Prosimy rodziców, by przypominali swoim dzieciom, iż wakacje to czas, który przeżywamy z Bogiem przez modlitwę, udział we Mszy świętej niedzielnej i przykład życia chrześcijańskiego.

4. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna z powodu wyjazdu
na pielgrzymkę. W sprawach losowych (pogrzebu) proszę się kontaktować z księdzem po mszy świętej porannej lub wieczornej. Jeśli to tylko możliwe, proszę ustalać termin pogrzebu na piątek. W czwartek nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.

w czwartek – wspomnienie bł. Czesława, prezbitera,

w sobotę – święto św. Marii Magdaleny,

7. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach w Karkonoszach życzymy błogosławionego wypoczynku.