1. Przeżywamy dziś tajemnicę  Przemienienia Chrystusa, który  na górze Tabor przemienił się wobec swych uczniów, ukazał im rąbek swojej chwały, aby umocnić ich wiarę. Prośmy, aby Zmartwychwstały Chrystus przemienił nasze serca, opromienił nas jasnością swej łaski, a kiedyś dał nam udział w swej chwale. Po mszy świętej o godz. 12. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Nieszpory o godz. 17.30.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa w Eucharystii.

4. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży. Przypominajmy dzieciom i młodzieży, iż wakacje to czas, który przeżywamy z Bogiem przez modlitwę, udział we Mszy świętej niedzielnej i przykład życia chrześcijańskiego.

5. W sierpniu  kancelaria parafialna jest czynna tylko w środy od 19.00 do 20.00.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.

we wtorek – wspomnienie św. Dominika, prezbitera,

w środę – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy

w czwartek – święto św. Wawrzyńca, diakona, i męczennika,

w piątek – wspomnienie św. Klary, dziewicy,

8. W przyszłą niedzielę taca jest przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Dziękujemy za ofiary złożone na ten cel.

9. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach w Karkonoszach życzymy błogosławionego wypoczynku.