1. Przeżywamy dziś XX niedzielę w ciągu roku. Wszystkie dzisiejsze fragmenty Pisma świętego mówią o powszechności zbawienia. Nie tylko jeden naród, ale wszyscy ludzie na całej ziemi mogą przez wiarę spotkać Chrystusa w Kościele, zawrzeć z Nim przymierze i dostąpić miłosierdzia. Tę obietnicę daje Bóg także nam, o ile słuchamy słowa Bożego i odpowiadamy na nie przez wiarę i życie. Nieszpory o godz. 17.30.

2. Taca z ubiegłej niedzieli niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Zebraliśmy 5582,30 zł i 100 dol. Dziękujemy za ofiary złożone na ten cel.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa w Eucharystii.

5. W sierpniu  kancelaria parafialna jest czynna tylko w środy od 19.00 do 20.00.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.

w poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X, papieża,

we wtorek – wspomnienie NMP, Królowej

w czwartek – święto św. Bartłomieja, Apostoła,

w piątek – uroczystość NMP Częstochowskiej

8. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach w Karkonoszach życzymy błogosławionego wypoczynku.