1. Przeżywamy dziś XXI niedzielę w ciągu roku. Chrystus jest pełnią Bożego Objawienia, to On posiada klucze, które otwierają przed nami tajemnice życia, przebaczenia, zbawienia. Włączeni do Kościoła przez wiarę i chrzest, mamy dostęp do Chrystusa i Bożych tajemnic. Nieszpory o godz. 17.30.

2. W dzisiejszą niedzielę, w duchu chrześcijańskiej solidarności i miłości, starajmy się wspomóc naszymi ofiarami zbieranymi do puszek wszystkich poszkodowanych w ostatnich nawałnicach, które przeszły przez teren północnej Polski.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa w Eucharystii.

5. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00.

6. Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 przypada w poniedziałek, 4. września. Msza święta na początek roku szkolnego o godz. 8.00.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.

w poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła,

we wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela,

w piątek – wspomnienie bł. Bronisławy.