1. Przeżywamy dziś XXII niedzielę w ciągu roku. Zgromadziliśmy się aby sławić zwycięstwo Chrystusa, aby uczestniczyć w Jego krzyżu, przez który przychodzi życie i zbawienie. Dla chrześcijanina nie ma innej drogi, jak iść za Chrystusem, który nas zbawił przez swe uniżenie, śmierć i zmartwychwstanie. Nasza obecność na tej Eucharystii ma być wyrazem, że idziemy za Chrystusem i chcemy uczestniczyć w Jego zwycięstwie. Nieszpory o godz. 17.30.

2. W ubiegłą niedzielę wsparliśmy naszymi ofiarami zbieranymi do puszek wszystkich poszkodowanych w ostatnich nawałnicach, które przeszły przez teren północnej Polski. Zebraliśmy 1537,70 zł. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. W poniedziałek, 4 września, początek roku szkolnego  2017/2018. Msza święta o godz. 8.00. Będziemy prosić o Boże błogosławieństwo dla dzieci, młodzieży, wychowawców, katechetów i rodziców.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa w Eucharystii.

6. W piątek, 8 września, w święto narodzenia Matki Bożej, na mszy świętej o godz. 18.00, odnowimy Akt poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi. Jest to jeden z najważniejszych punktów obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich. Zapraszamy wszystkich na tę Eucharystię.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.

w piątek – święto narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

9. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności Robert Piłko. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…