1. Przeżywamy dziś XXV niedzielę w ciągu roku. Zostaliśmy zaproszeni do winnicy Bożej — Kościoła. Przez swoją pracę, życie rodzinne, życie społeczne mamy wypełniać powołanie chrześcijańskie. Każdy czas i każda praca ma nas zbliżać do Chrystusa, by otrzymać zapłatę od Boga. Nieszpory o godz. 17.30.

2. We wtorek po mszy wieczornej spotkanie kandydatów do służby liturgicznej.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa w Eucharystii. Po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas drugich gimnazjum. Rownież o godz. 18.30 spotkanie dla rodziców dzieci z klas trzecich przystępujących w tym roku szkolnym po raz pierwszy do Komunii świętej.

5. Pielgrzymka wspólnoty Żywego Różańca oraz wszystkich chętnych do Krzeszowa odbędzie się 7 października. Zapisy w zakrystii. Zachęcamy do udziału.

6. 7. października w ramach inicjatywy modlitewnej „Różaniec do granic” odbędzie się modlitwa różańcowa od godz. 14.00. Zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy. „Maryja jest zawsze tą, która prowadzi nas ku swojemu Synowi podpowiadając byśmy czynili wszystko cokolwiek nam powie (por. J 2, 5). Mam nadzieję, że ten moment zjednoczenia na modlitwie różańcowej w Polsce i w naszej diecezji będzie jeszcze mocniejszym wytężeniem duchowego słuchu na słowa naszego Pana, byśmy nieustannie stawali się Jego uczniami potrafiącymi podążać drogą ewangelicznego posłuszeństwa.
(z Listu Biskupa Legnickiego w sprawie „Różańca do granic”)

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.

w poniedziałek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera,

w środę – wspomnienie św. Wincentego a Paolo, prezbitera,