1. Przeżywamy dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i liturgicznej służby ołtarza. W ostatnią niedzielę roku kościelnego zbieramy się na Eucharystii, by oddać cześć Chrystusowi Królowi, który umarł i zmartwychwstał, by przygotować nam królestwo za każdy dobry czyn, za to że Go dostrzegliśmy w świecie i przypominali światu, że On ukochał każdego człowieka.

2. Dziś o godz. 17.15 ostatnie nabożeństwo wypominkowe z modlitwami za zmarłych. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek adoracja najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa w Eucharystii.

5. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od  godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.

w czwartek – święto św. Andrzeja Apostoła,

8. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności Zygmunt Kacprzycki. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…