1. Dzisiejsze święto jest wspomnieniem chrztu Pana Jezusa w Jordanie, w czasie którego Bóg Ojciec objawił ludzkości, kim jest Jezus z Nazaretu. On jest umiłowanym Synem Boga i prawdziwym Barankiem, który gładzi grzechy świata. Módlmy się tej niedzieli o wierność sakramentowi chrztu świętego, przez który otrzymaliśmy życie Boże. Święto dzisiejsze kończy okres Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.

2. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca; po mszy świętej o godz. 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o przygotowanie intencji na to nabożeństwo.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa eucharystycznego.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Gościa niedzielnego i Niedzieli.

6. Plan wizyty duszpasterskiej –

poniedziałek, 8 stycznia od godz. 15.30 – ul. Dembowskiego, Sabały,

wtorek, 9 stycznia od godz. 15.30 – ul. Romera, Kolejowa,

środa, 10 stycznia od godz. 15.30 – ul. Gabrieli Zapolskiej, Miła,