1. Dzisiejsza niedziela pokazuje nam, że każdy z nas jest dzieckiem Boga i jest powołany do pełnienia uczynków miłości w chrześcijańskim życiu. Eucharystyczna Ofiara, w której pragniemy uczestniczyć przygotowuje nasze serca do pełnienia woli Bożej w codziennym życiu, a przede wszystkim  oczyszcza nasze intencje i pragnienia, które nie pochodzą z Bożego zamysłu. Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o przygotowanie intencji na to nabożeństwo.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa eucharystycznego.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Gościa niedzielnego i Niedzieli.

6. Plan wizyty duszpasterskiej –

niedziela, 14. stycznia od godz. 15.00 – Józefa Conrada, Brzechwy, ul. Żabia,
ks. Kamińskiego, Nałkowskiej,

poniedziałek, 15 stycznia od godz. 15.30 – ul. Makuszyńskiego, osiedle Żeromskiego,
ul. Reymonta,

wtorek, 16 stycznia od godz. 15.30 – H. Marusarzówny, Bronka Czecha,

środa, 17 stycznia  od godz. 15.30 – Zamkowa,

czwartek, 18 stycznia od godz. 15.30 – Domeyki, Chopina, Heweliusza,

piątek, 19 stycznia od godz. 15.30 – ul. Młyńska,

sobota, 20 stycznia od godz. 10.30 – ul. K. Przerwy – Tetmajera, Bema,

niedziela, 21 stycznia, od godz. 15.00 – Leśmiana, Asnyka, ks. Tischnera,

poniedziałek, 22 stycznia od godz. 15.30 – ul. Kamiennogórska,

7. Rozpoczęły się ferie szkolne w naszym województwie. Zadbajmy oto, by nasze dzieci uczestniczyły w niedzielnej eucharystii w czasie wyjazdów.

8. W czasie wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna czynna jedynie w soboty od godz. 9.00 do 10.00.