1. Przeżywamy dziś III Niedzielę zwykłą. Nasz Nauczyciel z Nazaretu wzywa każdego człowieka do przemiany i nawrócenia swoich serc, bo przyjście Pana i Jego królestwa jest już bliskie. Przeżywając tydzień modlitw o jedność chrześcijan prośmy Boga Trójjedynego, aby wszyscy chrześcijanie, którzy zostali „przemienieni przez zwycięstwo Jezusa Chrystusa” powrócili  do pierwotnej jedności. Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.

2. Taca z ubiegłej niedzieli była  przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Zebraliśmy 5587,00 zł. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o przygotowanie intencji na to nabożeństwo.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa eucharystycznego.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Gościa niedzielnego i Niedzieli.

6. Plan wizyty duszpasterskiej –

niedziela, 21 stycznia, od godz. 15.00 – Leśmiana, Asnyka, ks. Tischnera,

poniedziałek, 22 stycznia od godz. 15.30 – ul. Kamiennogórska,

7. W tym tygodniu zakończenie wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy bardzo serdecznie za możliwość odwiedzenia Was i wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo na kolejny rok oraz złożone ofiary. Ci mieszkańcy, którzy byli nieobecni w swoich domach, a życzą sobie odwiedzin kolędowych, prosimy o zgłaszanie w zakrystii, aby umówić  wizytę duszpasterską w określonym terminie.

8. Trwają ferie szkolne w naszym województwie. Zadbajmy oto, by nasze dzieci uczestniczyły w niedzielnej eucharystii w czasie wyjazdów.

9. W piątek po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

10. 27. stycznia 2018 roku chór Spontaneo będzie towarzyszył liturgii mszy świętej
o godz. 18.00. Po Eucharystii  zaprezentuje kolędy i pastorałki według własnej aranżacji. Serdecznie zapraszamy.

11. W kancelaria parafialna czynna w środy od 19.00 do 20.00 i soboty od 9.00 do 10.00.