1. Przeżywamy dziś II Niedzielę Wielkiego Postu. Słowo Boże tej niedzieli ukazuje nam Jezusa Chrystusa, który upewnia Apostołów, że będzie cierpiał
ale trzeciego dnia zmartwychwstanie.  Czas Wielkiego Postu, który przeżywamy, jest próbą naszej wierności Bogu i miłości do Niego. Patrząc na rozmodlonego
i przemienionego Jezusa, prośmy, byśmy zrozumieli sens wiary, umocnili nadzieję, a także widzieli potrzebę ciągłej przemiany naszego życia. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy.

Dzisiaj wspieramy misjonarzy naszą ofiarą składaną do puszek. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy
na uwielbienie Jezusa eucharystycznego.

4. W czasie Wielkiego Postu są odprawiane nabożeństwa przypominające nam mękę Chrystusa, którą przyjął dla naszego zbawienia. W piątki jest odprawiana droga krzyżowa –o godz. 16.30 dla dzieci i młodzieży i o godz. 17.15 dla dorosłych.

5. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa w czasie nabożeństwa drogi krzyżowej.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy, 7. marca, włącznie. Rekolekcje będzie prowadził ks. Tomasz Tytera. Zaplanujmy sobie tak nasze zajęcia codzienne, by przeżyć ten szczególny czas.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Gościa niedzielnego i Niedzieli.

8. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: Henryk Kriger i Ludwik Kacperski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…