1. Przeżywamy dziś V Niedzielę Wielkiego Postu. Jako wspólnota Ludu Bożego, w tym świętym czasie oczyszczamy nasze serca przez pokutę i umartwienie, poprzez słuchanie słowa Bożego oraz posilanie się Ciałem i Krwią Pańską. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy.

2. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Zebrano 4820 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy
na uwielbienie Jezusa eucharystycznego.

5. W czasie Wielkiego Postu są odprawiane nabożeństwa przypominające nam mękę Chrystusa, którą przyjął dla naszego zbawienia. W piątki jest odprawiana droga krzyżowa – o godz. 16.30 dla dzieci i młodzieży i o godz. 17.15 dla dorosłych.

6. W piątek po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Gościa niedzielnego i Niedzieli.

8. W ramach wielkopostnego dzieła pomocy Caritas, tak, jak w ubiegłych latach, są rozprowadzane paschaliki wielkanocne. Cena małej świecy – 6 zł, dużej – 12 zł.  Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy, która może być pięknym przejawem jałmużny wielkopostnej. Tegoroczne ofiary ze sprzedaży świec będą przeznaczone na pomoc dla osób przebywających w zakładach opieki leczniczej  w Legnicy i Jeleniej Górze, których nie stać na opłacenie swojego pobytu w placówce.

9. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: Antoni Łepkowski, Zygmunt Pawłowski, Wanda Kukułka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…