1. Przeżywamy dziś XI niedzielę zwykłą. Słowo Boże przypomina nam o niezwykłej wartości Królestwa Bożego. Zadaniem, które stawia przed nami Chrystus, jest nasze rzetelne zatroskanie o stały rozwój tego królestwa na ziemi. Stąd ważne jest postawienie sobie pytania, czy jesteśmy faktycznie świadomi zaszczytnego powołania do budowania Królestwa Bożego w naszych sercach i w naszym życiu.

2. Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa jest odprawiane codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do wspólnego uwielbienia miłości Pana Jezusa czcząc Serce Boże.

3. Taca z ubiegłej niedzieli była  przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. Zebraliśmy 5503 zł. Dziękujemy za ofiary złożone na ten cel.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Gościa niedzielnegoNiedzieli.

5. W piątek, 22 czerwca,  kończymy rok szkolny. Msza święta na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00. Na mszę świętą zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Spowiedź święta na zakończenie roku w czwartek od godz. 17.00.

6. W przyszłą niedzielę, 24 czerwca, na mszy świętej o godz. 10.30 pożegnamy ks. Łukasza, który przechodzi do pracy w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy. Zachęcam do udziału w tej mszy świętej i wspólnej modlitwy w intencji ks. Łukasza.

w czwartek  – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika,

8. 21 lipca br. mszą świętą o godz. 18.00 w parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Jeleniej Górze rozpocznie się wakacyjny kurs przedmałżeński.