1. Przeżywamy dziś XVI niedzielę zwykłą. Pan Jezus, żywy i osobowy Bóg pragnie spotkać się z nami. Słysząc słowa „Oto wielka tajemnica wiary”, uświadamiamy sobie, jak wielki dar staje się naszym udziałem, także teraz. Módlmy się o to, byśmy zawsze z żywą wiarą przychodzili na spotkanie z Jezusem, który czeka na każdego z nas.  Nieszpory o godz. 17.30.

2. W środę nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa obecnego w Eucharystii. Podczas adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty.

4. W następną niedzielę, 29 lipca, po każdej mszy poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa, które przypada
25 lipca, w środę.

5. Przypominajmy dzieciom i młodzieży, iż czas wakacji, odpoczynku, jest czasem pogłębienia wiary i nie zapominali o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.

6. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnegoNiedzieli

w poniedziałek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,

we wtorek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy,

w środę – święto św. Jakuba, Apostoła,  i wspomnienie św. Krzysztofa,  patrona kierowców,

w czwartek – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP,

8. Kancelaria parafialna czynna w lipcu i sierpniu tylko w środy od 16.30 do 17.30.

9. Wszystkim gościom i turystom życzymy błogosławionego wypoczynku w Karkonoszach.