1. Przeżywamy dziś XVII niedzielę zwykłą. W dzisiejszej liturgii słowa słyszymy zachętę do bycia dobrym dla innych, czego przykładem będzie cud rozmnożenia chleba. Przyjmując Chleb eucharystyczny, podejmijmy dziś postanowienie dostrzegania wokół siebie innych. Niech Boża miłość obejmie każdego z nas, abyśmy mogli śpieszyć z pomocą innym. Po każdej mszy poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Nieszpory o godz. 17.30.

2. W środę nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa obecnego w Eucharystii. Podczas adoracji można skorzystaćz sakramentu pokuty.

4. Przypominajmy dzieciom i młodzieży, iż czas wakacji, odpoczynku, jest czasem pogłębienia wiary i nie zapominali o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.

5. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od 17.15.

6. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego Niedzieli.

we wtorek – wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera,

w środę – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguori, biskupa i doktora Kościoła,

w sobotę – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera,

8. W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności: Małgorzata Maruszczak i Ewa Gorczyca. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

9. Wszystkim gościom i turystom życzymy błogosławionego wypoczynku w Karkonoszach.