1. Przeżywamy dziś XX niedzielę zwykłą. Chrystus jest obecny pośród nas, by nas napełniać sobą, swoją mocą, swoją mądrością, uzdalniać do chrześcijańskiego życia i przygotować na ostateczne spotkanie ze sobą. Chciejmy dziękować Mu za dar Jego obecności, za Jego łaskę, którą nas darzy. Nieszpory o godz. 17.30.

2. Taca z ubiegłej niedzieli była  przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. Zebraliśmy 5142 zł. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na ten cel.

3. W środę nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa obecnego w Eucharystii. Podczas adoracji można skorzystaćz sakramentu pokuty.

5. Przypominajmy dzieciom i młodzieży, iż czas wakacji, jest czasem pogłębienia wiary i nie zapominali o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.

6. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego Niedzieli.

w poniedziałek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła,

we wtorek – wspomnienie św. Piusa X, papieża,

w środę – wspomnienie NMP Królowej,

w piątek – święto św. Bartłomieja Apostoła,