1. Przeżywamy dziś uroczystość NMP Częstochowskiej wrażając wdzięczność Panu Bogu w czasie Eucharystii za wszelkie błogosławieństwo spływające na nas i naszą Ojczyznę przez wstawiennictwo Maryi. Nieszpory o godz. 17.30.

2. W środę nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa obecnego w Eucharystii. Podczas adoracji można skorzystaćz sakramentu pokuty.

4. W piątek, 31 sierpnia, od godz. 17.00 sakrament pokuty dla dzieci rozpoczynających nowy rok szkolny w poniedziałek,
3 września.

5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00.

6. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego Niedzieli.

w poniedziałek – wspomnienie św. Moniki,

we wtorek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła,

w środę – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela,

w piątek – święto św. Bartłomieja Apostoła,

8. Wszystkim gościom i turystom życzymy błogosławionego wypoczynku w Karkonoszach.