1. Przeżywamy dziś XXII Niedzielę zwykłą. Słowo Boże uświadamia nam, że zachowanie Bożych praw i nakazów jest Mądrością, którą Bóg pragnie obdarzyć swoich wyznawców. Prośmy o Ducha Świętego w wypełnianiu Prawa. Po mszy świętej o godz. 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Nieszpory o godz. 17.30.

2. W poniedziałek rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny 2018/2019. Msza święta na rozpoczęcie roku o godz. 8.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców.

3. W środę nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa obecnego w Eucharystii. Podczas adoracji można skorzystaćz sakramentu pokuty.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.15. Spotkanie Kręgu Biblijnegopo mszy wieczornej.

6. W sobotę o godz. 16.30 spotkanie służby liturgicznej. Obecność obowiązkowa.
7. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnegoNiedzieli.

w poniedziałek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,

w sobotę – święto Narodzenia NMP.

9. Kancelaria parafialna będzie czynna w środy i piątki od 16.30 do 17.30