1. Przeżywamy dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i liturgicznej służby ołtarza. W ostatnią niedzielę roku kościelnego zbieramy się na Eucharystii, by oddać cześć Chrystusowi Królowi, który umarł i zmartwychwstał, by przygotować nam królestwo za każdy dobry czyn, za to że Go dostrzegliśmy w świecie i przypominali światu, że On ukochał każdego człowieka. O godz. 17.30 nieszpory. Zapraszamy na wspólną modlitwę.

2. W środę nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa obecnego w Eucharystii. Podczas adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty.

4. Do wtorku, 20 listopada modliliśmy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Bóg zapłać wszystkim uczestniczącym w modlitwie za zmarłych.

5. W sobotę, 1 grudnia przypada pierwsza sobota miesiąca. Ks. Wojciech odwiedzi chorych od godz. 9.00.

6. W sobotę o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie ministrantów. Obecność obowiązkowa.

7. W niedzielę, 2 grudnia po mszy wieczornej o godz. 19.00 odbędzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych i trzecich gimnazjum. Obecność obowiązkowa.

8. W tym tygodniu odchodzimy:

w piątek – święto św. Andrzeja Apostoła

9. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnegoNiedzieli.