1. Przeżywamy dziś  II Niedzielę zwykłą. Słowo Boże tej niedzieli uświadamia nam, że jesteśmy radością samego Boga, a On jest źródłem szczęścia. Bóg chce udzielać nam swoich darów. Prośmy o dar umiejętności rozpoznawania tych darów i hojne służenie nimi dla dobra innych. Nieszpory o godz. 17.30.

2. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. Zebrano 5402 zł. Dziękujemy za złożone ofiary.

3. Do nabycia jest Gość niedzielny iNiedziela. Zachęcamy do lektury.

4. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych.

5. W czasie wizyty duszpasterskiej nie ma mszy świętej o godz. 18.00 do czwartku włącznie (24 stycznia).

6. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższe dni w naszej parafii –

niedziela, 20 stycznia, od godz. 15.00 – Leśmiana, Asnyka, ks. Tischnera,

poniedziałek, 21 stycznia, od godz. 15.30 – ul. Sądowa,

wtorek, 22 stycznia, od godz. 15.30 – ul. Gabrieli Zapolskiej, ul. Reymonta,

środa, 23 stycznia, od godz. 15.30 – ul. Chałubińskiego,

czwartek, 24 stycznia, od godz. 15.30 – Chopina, Heweliusza, Domeyki,

7. W parafii św. Jana Apostoła w Jeleniej Górze, 2 lutego mszą świętą o godz. 18.00, rozpoczyna się kurs przedmałżeński.

8. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności Stefan Stefanowicz i Danuta Rybak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…