1. Przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.  Jako Bóg i człowiek przez swoją mękę, śmierć i zmartwychwstanie ma prawo do królowania nad nami. Zwyciężając na krzyżu szatana i grzech zapoczątkował „królestwo prawdy i życia, królestwo świętości i łaski, sprawiedliwości, miłości i pokoju”. Powierzmy siebie  i naszych bliskich naszemu Królowi. Nieszpory o godz. 17.30.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do modlitwy przed Jezusem eucharystycznym.

4. Do nabycia jest  Gość niedzielny i Niedziela oraz kalendarz parafialny na 2020 rok.

w poniedziałek – wspomnienie Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy,

w sobotę – święto św. Andrzeja Apostoła,

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent i nowy rok liturgiczny. Po każdej mszy świętej będzie błogosławieństwo świec adwentowych i opłatków na stół wigilijny. Tak, jak w poprzednich latach, ofiary z opłatków są przeznaczone na ogrzewanie kościoła.