1. Przeżywamy dziś ostatnie ze świąt opowiadających o przyjściu Zbawiciela. Przed staje dorosły już Jezus, który rozpoczyna swoją publiczną działalność od przyjęcia chrztu pokuty od Jana Chrzciciela. Uwielbiajmy Boga Trójjedynego, który objawił się nad wodami Jordanu i dziękujmy za dar chrztu świętego, poprzez który dał nam udział w swoim Boskim życiu.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace konserwatorskie w naszej świątyni. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Zachęcamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

3. Zgodnie z zaleceniem Księdza Biskupa Legnickiego pragniemy serdecznie zaprosić całą wspólnotę parafialną na spotkanie kolędowe, tym razem do kościoła parafialnego.

Każde spotkanie to Msza Święta o godzinie 18:00, wraz z okolicznościową homilią. Na zakończenie Mszy Świętej zostanie udzielone kolędowe błogosławieństwo dla rodziny i domu, poświęcimy wodę oraz przekażemy pamiątkowe obrazki wraz z modlitwą błogosławieństwa.

Program spotkań kolędowych jest przygotowany na dni od poniedziałku do piątku.

dzień

data

ulica

Bema