1. Niedziela Biblijna, którą dziś przeżywamy, wyraża nasze pragnienie, aby na Bożym słowie budować nasze życie i umacniać serca w prawdziwej wierze. Wiara bowiem, z której każdy z nas zda sprawę u końca czasów, kiedy to Bóg „będzie sądził świat sprawiedliwie” (Ps 98,9), buduje się i umacnia szczególnie wtedy, kiedy jest karmiona słowem Bożym. O godz. 17.30 celebracja Słowa Bożego. Zachęcam do wspólnej modlitwy Słowem Bożym.

2. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w parafii. Złożyliśmy na ten cel 3672 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. W ramach Tygodnia Miłosierdzia ofiary na biednych, to 336 zł. Bóg zapłać.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa zmartwychwstałego.

5. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli

6. Wszystkich tych, którzy czują trudny do pokonania lęk czy też ze względów zdrowotnych nie będą mogli skorzystać ze spowiedzi, chcemy uspokoić, iż obowiązek spowiedzi wielkanocnej, można zrealizować począwszy od Środy Popielcowej aż do Niedzieli Trójcy Świętej, która to w tym roku przypada 30 maja.

w piątek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski,

8. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności Mariusz Pośpiech. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…