1. Gromadzimy się na niedzielnej Eucharystii we wspólnocie Kościoła. Słowo „wspólnota” przypomina nam, że wszyscy jesteśmy dla siebie braćmi i siostrami winniśmy sobie wzajemną miłość. Msza święta bowiem to uczta miłości. Prośmy o dar otwarcia na każdego człowieka, byśmy umieli i chcieli kochać każdego. Niech Chrystus, który nas gromadzi, uzdolni nas do takiej postawy. Dziś wspieramy naszą modlitwą i ofiarą materialną wszystkich poszkodowanych w całej Europie przez nawałnice. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

2. Dzisiaj po każdej mszy świętej poświęcenie pojazdów z okazji św. Krzysztofa – patrona kierowców. Ofiary, które złożymy z tej okazji są przeznaczone na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy pracujących na misjach. W ten sposób włączamy się w dzieło pomocy misjom MIVA Polska. Bóg zapłać.

3. Trwają wakacje i urlopy. Przypominajmy naszym najmłodszym o codziennej modlitwie i niedzielnej mszy świętej, ale też dajmy sami przykład dojrzałej wiary przez takie organizowanie odpoczynku, by na wakacyjnych i urlopowych drogach był czas na spotkanie z Bogiem.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00. W czasie adoracji okazja do przyjęcia sakramentu pokuty.

5. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli

6. Kancelaria parafialna czynna w lipcu i sierpniu w środy od godz. 16.30 do godz. 17.30.

w poniedziałek – wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP,

w czwartek – wspomnienie św. Marty,