1. W naszej niemocy i zniechęceniu, które często towarzyszą codzienności, Bóg posila nas pokarmem, umacniając nas w życiowych trudnościach i przeciwnościach. Tym pokarmem jest Eucharystia. Chrystus staje przed nami i przez swoje Ciało umacnia nas w wędrówce do królestwa Bożego. Dziękujmy Jezusowi za Jego obecność pośród nas.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace konserwatorskie w parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00. W czasie adoracji okazja do przyjęcia sakramentu pokuty.

4. W piątek po mszy wieczornej nabożeństwo ku czci Matki Bożej fatimskiej. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

5. Ks. Daniel odwiedzi chorych w sobotę 14 sierpnia od godz. 9.00.

6. W następną niedzielę przeżywamy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po każdej mszy świętej poświęcenie kwiatów i ziół.

7. Do nabycia jest Gość niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.

8. Kancelaria parafialna czynna w lipcu i sierpniu w środy od godz. 16.30 do godz. 17.30.

w poniedziałek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy męczennicy, patronki Europy,

we wtorek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,

w środę – wspomnienie św. Klary, dziewicy,

w sobotę – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe, prezbitera i męczennika,