1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Patrząc   na Maryję, którą Bóg przyjmuje do nieba, chcemy sami zatęsknić za naszą niebieską ojczyzną, która po śmierci staje się udziałem tych, którzy pobożnie żyją na świecie, kochając Boga i ludzi. Niech świadomość naszego wybrania i niezwykłego przeznaczenia umocni w nas pragnienie życia według godności dzieci Bożych – dziedziców nieba. Po każdej mszy świętej poświęcenie kwiatów i ziół.

2. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace konserwatorskie w parafii. Zebraliśmy 6317 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00. W czasie adoracji okazja do przyjęcia sakramentu pokuty.

4. Do nabycia jest Gość niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.

5. Kancelaria parafialna czynna w lipcu i sierpniu w środy od godz. 16.30 do godz. 17.30.

we wtorek – wspomnienie św. Jacka, prezbitera,

w piątek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła,

w sobotę – wspomnienie św. Piusa X, papieża,

7. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności Janina Łepkowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…