1. W Święto Chrztu Pańskiego wspominamy wydarzenie sakramentu chrztu, dzięki któremu staliśmy chrześcijanami. W tej Eucharystii podziękujmy za naszych rodziców, chrzestnych, kapłanów i katechetów, babcie, dziadków, dzięki którym rozwijaliśmy naszą wiarę. Prośmy, byśmy nie ustali na tej drodze, ale kierowani Duchem Świętym, który zstąpił na Jezusa, byli odważnymi świadkami wiary, zwłaszcza dla dzieci i ludzi młodych.  Ta niedziela kończy okres Bożego Narodzenia.

2. W poniedziałek po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do modlitwy przed Jezusem eucharystycznym. 

4. Zapraszamy na wspólną modlitwę o błogosławieństwo dla mieszkańców 
w czasie mszy świętej o godz. 18.00. Spotkania kolędowe będą się odbywać od poniedziałku do piątku.

5. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego i Niedzieli. 

6. W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności Ewa Leokadia Śnieżek i Seweryna Wójciuk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Copyright © 2015-2022 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie