1. Chrystus jest obecny wśród nas jako prorok, który głosi prawdę i wzywa do nawrócenia. Otaczając Jego ołtarz, nie bądźmy jak mieszkańcy Nazaretu, nie odrzucajmy Chrystusa i Jego prawdy, gdyż tylko On wyzwala i tylko w Nim jest uzdrowienie naszego serca. Przyjmijmy Chrystusa obecnego w słowie i w Eucharystii, chwalmy Boga za miłość objawioną nam w Zbawicielu.

2. Rozpoczęły się ferie zimowe. Bardzo prosimy rodziców o przykład wiary i takie organizowanie wypoczynku dla dzieci, by mogły uczestniczyć w niedzielnej mszy świętej.

3. W środę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, w tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte o godz. 7.00 i 18.00. Przynieśmy świece na mszę świętą.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do modlitwy przed Jezusem eucharystycznym.

5. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00. Ks. Daniel odwiedzi chorych w sobotę 12 lutego. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.15. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w sobotę o godz. 17.00.

6. Bardzo prosimy o przestrzeganie wymogów sanitarnych związanych z pandemią koronawirusa, w duchu miłości bliźniego i odpowiedzialności za życie zdrowie i życie własne i innych.

7. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego i Niedzieli.

8. W tym tygodniu obchodzimy –

w poniedziałek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera,

w środę – święto Ofiarowania Pańskiego,

w czwartek – wspomnienie św. Błażeja, męczennika,