1. Przeżywamy dziś 14. niedzielę w ciągu roku. Słowo Boże ukazuje nam Chrystusa, który  przyszedł pokorny i cichy, a Jego uniżenie przynosi pokój utrudzonym ludzkim sercom. Sprawując Najświętszą Ofiarę, uobecniamy dzieło Chrystusa, który i dzisiaj ukazuje nam źródło prawdziwego zwycięstwa przez swe pokorne wyniszczenie w znaku Chleba. Nieszpory o godz. 17.30.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest poznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary.

3. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży. Bardzo prosimy rodziców, by przypominali swoim dzieciom, iż wakacje to czas, który przeżywamy z Bogiem przez modlitwę, udział we Mszy świętej niedzielnej i przykład życia chrześcijańskiego.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.

we wtorek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy,

w środę – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,

w sobotę – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,

6. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach w Karkonoszach życzymy błogosławionego wypoczynku.

7. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności Danuta Kobyłecka. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…