1. Przeżywamy dziś XIX niedzielę w ciągu roku. Przychodzimy, aby spotkać się z Bogiem przez sakramentalne uobecnienie ofiary Jezusa Chrystusa. Wśród burz i niepokojów współczesnego życia potrzeba nam chwili ciszy, modlitwy i refleksji. Niech więc ta Eucharystia będzie dla nas oddechem wiary i pomocą do bezpośredniego kontaktu z Bogiem.

Dzisiaj nabożeństwo fatimskie o godz. 17.15.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Dziękujemy za ofiary złożone na ten cel.

3. We wtorek, 15 sierpnia, obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP. W tę uroczystość uwielbiamy Maryję, za jej doskonałe upodobnienie się do zmartwychwstałego Chrystusa. Msze święte w naszej parafii tak, jak w każdą niedzielę. Jesteśmy zobowiązani do udziału we mszy świętej w tym dniu.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa w Eucharystii.

6. W sierpniu  kancelaria parafialna jest czynna tylko w środy od 19.00 do 20.00.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.

w poniedziałek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe., prezbitera i męczennika,

we wtorek – uroczystość Wniebowzięcia NMP,

w środę – wspomnienie św. Stefana Węgierskiego,

w czwartek – wspomnienie św. Jacka, prezbitera,

9. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach w Karkonoszach życzymy błogosławionego wypoczynku.

10. w ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności Jadwiga Sikora. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…