1. Przeżywamy dziś XXIII niedzielę w ciągu roku. Zgromadziliśmy się, by święcić radosną Paschę niedzielną. Pośród nas obecny jest Pan, który przyrzekł swoją obecność tam gdzie zbierają się ludzie, by wielbić Boga i zanosić do Niego swoją modlitwę. Nieszpory o godz. 17.30.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. W poniedziałek, 11 września, po mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po mszy świętej nabożeństwo fatimskie.

5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa w Eucharystii. Po mszy świętej o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania z klas 7. szkoły podstawowej.

6. W piątek, po mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

7. W sobotę, 16. września, o godz. 10.30 spotkanie dla kandydatów na ministrantów,  o godz. 11.00 spotkanie z ministrantami.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.

w środę – wspomnienie św. Jana Chryzostoma,

w czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego,

w piątek – wspomnienie NMP Bolesnej,

w sobotę – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa,