1. Przeżywamy dziś XXIV niedzielę w ciągu roku. Bóg hojnie obdarza nas przebaczeniem, gdyż posłał swe go Syna, by zmazał dług naszych win. Otrzymując darowanie sami mu­simy przebaczać naszym bliźnim i do tego wzywa nas chrześcijańskie powołanie i nasza obecność na niedzielnej Eucharystii. Nieszpory o godz. 17.30.

2. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. Zebraliśmy 6491 zł (w tym 1 000 zł złożyła jedna osoba z parafii). Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa w Eucharystii.

5. Pielgrzymka wspólnoty Żywego Różańca oraz wszystkich chętnych do Krzeszowa odbędzie się 7 października. Zapisy w zakrystii. Szczegóły wyjazdu bedą podane nieco później. Zachęcamy do udziału.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.

w poniedziałek: święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży

w środę – święto poświęcenia kościoła katedralnego w Legnicy,