1. Przeżywamy dziś XXXIII niedzielę w ciągu roku. Bóg ubogacił nas swymi darami, swą łaską, miłością, zbawieniem. Przez swe życie, wiarę i dobrą wolę mamy pomnażać dobra otrzymane od Boga. Udział w Eucharystii jest także pomnażaniem Bożych talentów, aby pełniej zajaśniała w nas prawda, że wszystko mamy od Boga, że On uczyni nas włodarzami nieba i uczestnikami swojej radości.

2. Taca z poprzedniej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. Złożono na ten cel 5502,80 zł. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary.

3. Nabożeństwo wypominkowe z modlitwami za zmarłych jest odprawiane codziennie o godz. 17.15. Pamiętajmy w modlitwach o naszych zmarłych – to przejaw naszej wiary w życie wieczne i naszej miłości chrześcijańskiej.

4. Przypominamy, że  do połowy maja 2018 roku msza święta o godz. 9.00 jest sprawowana w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W czwartek o godz. 18.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas siódmych.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.

w poniedziałek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,

we wtorek – wspomnienie Ofiarowania NMP,

w środę – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy,

w piątek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung – Lac, prezbitera i Towarzyszy,