1. Przeżywamy dziś V Niedzielę zwykłą – pierwszą niedzielę miesiąca. Jezus objawia się nam przez znaki i cuda, które pozostawił i pozostawia każdego dnia na Ołtarzu Miłości, by umocnić naszą słabą wiarę. Niech ta Eucharystia będzie dla nas zbawiennym lekarstwem na drogach poznawania Zbawiciela. Niech ona przymnoży nam wiarę, nadzieję i miłość w kroczeniu za Panem. Po mszy świętej wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o przygotowanie intencji na to nabożeństwo.

3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa eucharystycznego. O godz. 18.30 spotkanie klas siódmych
– kandydatów do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

4. W sobotę o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie dla ministrantów.

5. W niedzielę, 11. lutego,  o godz. 19.00 spotkanie klas trzecich gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Gościa niedzielnego i Niedzieli.

7. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie:

w poniedziałek – św. Agaty, dziewicy i męczennicy,

we wtorek – świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy,