1. Przeżywamy dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jak apostołowie, patrzymy za Jezusem odchodzącym do Ojca. Wiemy jednak, że znów przyjdzie na ziemię. W czekaniu na tę chwilę nie jesteśmy opuszczeni, bo zostawił nam siebie samego
w tajemnicy Eucharystii.
Nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa
i wspólnej modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej.

2. Dzisiaj nasza parafia przeżywa uroczystość I Komunii świętej. Pamiętajmy w modlitwach o dzieciach, które po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa w Komunii świętej, o ich rodzinach, aby ta uroczystość stanowiła dla wszystkich obudzenie i umocnienie wiary. Po mszy świętej o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo fatimskie.

3. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na ten cel.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na to nabożeństwo.

5. W czwartek od 17. do 17.50 adoracja Najświętszego Sakramentu Zapraszamy na uwielbienie Jezusa zmartwychwstałego.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

w poniedziałek – święto św. Macieja Apostoła,

w środę – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.

8. Od niedzieli 20 maja do 11 listopada 2018 roku, msza święta o godz. 9.00 będzie sprawowana w kościele św. Marcina.

9. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności Wiktoria Bigda. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…