1. Przeżywamy dziś XV niedzielę zwykłą. Pan Jezus posyła swoich uczniów dając im konkretne zadanie do wykonania. Mamy być apostołami jego miłości i bez lęku mówić o Nim i świadczyć swoją postawą o Jego wielkości. Nieszpory o godz. 17.30.

2. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. Zebrano 4811 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłaćza ofiary złożone na ten cel.

3. W środę nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

4. W czwartek o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa obecnego w Eucharystii.

4. Przypominajmy dzieciom i młodzieży, iż czas wakacji, odpoczynku, jest czasem pogłębienia wiary i nie zapominali o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.

5. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnegoNiedzieli

w poniedziałek – wspomnienie NMP z Góry Karmel

7. 21 lipca br. mszą świętą o godz. 18.00 w parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty
w Jeleniej Górze rozpocznie się wakacyjny kurs przedmałżeński.

8. Kancelaria parafialna czynna w lipcu i sierpniu tylko w środy od 16.30 do 17.30.

8. Wszystkim gościom i turystom życzymy błogosławionego wypoczynku w Karkonoszach.

9. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności Irena Dombek. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…