1. Przeżywamy dziś XVIII niedzielę zwykłą. Na Eucharystii gromadzimy się we wspólnocie Kościoła, by słuchać Słowa Bożego
i spożywać Ciało Pańskie. „Wspólnota Kościoła”, którą tworzymy powinna nam przypominać, że wszyscy jesteśmy braćmi
 siostrami, oraz jesteśmy sobie winni wzajemną miłość. Prośmy, byśmy byli otwarci na każdego człowieka. Po mszy świętej o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Nieszpory o godz. 17.30.

2. W środę nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa obecnego w Eucharystii. Podczas adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty.

4. Przypominajmy dzieciom i młodzieży, iż czas wakacji, jest czasem pogłębienia wiary i nie zapominali o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.

5. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnegoNiedzieli.

w poniedziałek – święto Przemienienia Pańskiego,

w środę – wspomnienie św. Dominika, prezbitera,

w czwartek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy,

w piątek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,

w sobotę – wspomnienie św. Klary, dziewicy,

7. Wszystkim gościom i turystom życzymy błogosławionego wypoczynku w Karkonoszach.