1. Przeżywamy dziś XIX niedzielę zwykłą. Każdy z nas, będąc dzieckiem Boga, jest powołany do pełnienia uczynków miłościw chrześcijańskim życiu. Każda Eucharystia, napełniając nas łaską Bożą, przygotowuje nasz serca pełnienia woli Bożej
w codziennym życiu, a przez to przygotowuje nas na spotkanie z Bogiem w tajemnicy wieczności. Nieszpory o godz. 17.30.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na ten cel.

3. W poniedziałek, 13 sierpnia, nabożeństwo fatimskie po mszy wieczornej świętej .

4. W środę obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte w naszej parafii, tak, jak w każdą niedzielę. Po każdej mszy świętej poświęcenie kwiatów i ziół. W tym dniu jesteśmy zobowiązani do udziału eucharystii. Przed mszą świętą o godz. 18.00 nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy
do uwielbienia Jezusa obecnego w Eucharystii. Podczas adoracji można skorzystaćz sakramentu pokuty.

6. Przypominajmy dzieciom i młodzieży, iż czas wakacji, jest czasem pogłębienia wiary i nie zapominali o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.

7. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnegoNiedzieli.

we wtorek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe, prezbitera i męczennika,

w środę – uroczystość Wniebowzięcia NMP,

w piątek – wspomnienie św. Jacka, prezbitera,

9. Wszystkim gościom i turystom życzymy błogosławionego wypoczynku w Karkonoszach.

10. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności Danuta Sulowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…