1. Przeżywamy dziś XXIV Niedzielę zwykłą. Tematem tej niedzieli jest pytanie Chrystusa, kim jestem dla ciebie? Niech nasza odpowiedź wyraża się nie tylko w słownych deklaracjach składanych w kościele, ale przede wszystkim w dobrych, wypływających z wiary czynach codziennego życia. Nieszpory o godz. 17.30.

2. Dzisiaj również obchodzimy 52. Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu pod hasłem: „Prawda was wyzwoli” (J 8, 32). Fake news a dziennikarstwo pokoju.

3. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Złożono 5142 zł. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

4. W środę nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa obecnego w Eucharystii. Podczas adoracji można skorzystaćz sakramentu pokuty.

6. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnegoNiedzieli.

we wtorek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski,
w czwartek – święto rocznicy poświęcenia katedry legnickiej,

w piątek – święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty,

8. Kancelaria parafialna czynna w środy i piątki od 16.30 do 17.30.

9. 6 października 2018 roku odbędzie pielgrzymka róż różańcowych do Krzeszowa. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania nie tylko członków róży różańcowej, ale także i chętnych. Zapisy w zakrystii. Szczegółowe informacje zostaną podane

w najbliższym czasie.

10. W sobotę, 22 września o godz. 19.00 na plebanii odbędzie się spotkanie rady parafialnej.